معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان ازنجات 112 نفر توسط جمعیت هلال احمر استان اصفهان طی یک هفته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج  اصفهان، داریوش کریمی گفت: با اجرای طرح تابستانه امداد و نجات  285 تن از هموطنان تا 8 تیر در سراسر استان آسیب دیدند که امدادگران  هلال احمر استان اصفهان موفق به نجات 112 تن از حادثه دیدگان شدند.

وی با اشاره به اینکه در نخستین روزهای تیرماه 98 و به ویژه تعطیلات پایان هفته نجاتگران این جمعیت روزهای سخت و پرکاری را پشت سرگذاردند، افزود: در این مدت 285 تن از هموطنان از ابتدای اجرای طرح تا ۸ تیر در سراسر استان آسیب دیدند و امدادگران موفق به نجات 112 تن از حادثه دیدگان شدند.

این مقام مسئول گفت:در بازه زمانی یکم تا هشتم تیر ماه ، 54 حادثه جاده ای ، 23 حادثه شهری ، 22 مورد خدمات حضوری ، 7حادثه صنعتی و کارگاهی ، 2 حادثه کوهستان ، 2 حادثه ساحلی و 2 حادثه آتش سوزی مرتع توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به اینکه در طول این مدت 16 مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد: 348 نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 128 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات های یادشده به خدمت رسانی به حادثه دیدگان پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها