موج

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد؛

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: برنامه‌های دهه کرامت نباید تکراری و نسخه‌برداری شده از سال‌های گذشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، فخرالسادات خامسی‌هامانه مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط در استانداری یزد برگزار شد، برنامه‌های تکراری و نسخه‌برداری شده از سال‌های گذشته را در راستای اجرای برنامه‌های فوق‌العاده ندانست و از برنامه‌ریزان برنامه‌های مناسبتی خواستار شد برنامه‌ها را متناسب با شرایط اجتماعی و سیاسی روز جامعه طرح‌ریزی و اجرا کنند.

وی افزود: با توجه به اهمیت برنامه‌های مناسبتی، لازم است برنامه‌های مربوط به گرامی‌داشت ائمه اطهار در قالب برنامه‌های ساختارمند مناسبتی از ابتدای سال تعریف و برای اجرای آن سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد اظهار امیدواری کرد که برنامه‌های علمی تخصصی با هدف گشایش ابعاد مختلف نسل جوان و با رویکردهایی چون کرسی‌های آزاداندیشی، میزگردهای علمی تخصصی و گفت و گوهای دوجانبه طراحی و اجرا شود.

توجه مدیران ارشد به برنامه‌های مناسبتی کم است

خامسی خامانه تصریح کرد: به نظر می‌رسد توجه مدیران ارشد به برنامه‌های مناسبتی کم است که این مهم یک نقطه ضعف است و باید در نظر داشت که اگر برنامه‌های فرهنگی با نام ائمه اطهار همراه باشد، در پیشبرد اهداف دینی مؤثرتر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها