فرماندار چالوس با تاکید بر اینکه راه شهدا ادامه دارد گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمدناصر زندی در حاشیه تشییع دو شهید گمنام در شهرستان چالوس اظهار داشت: امروز استقلال کشور و آرامش کشور را مدیون شهدا هستیم که جان دادند تا ما بتوانیم بدون وابستگی به دشمن زندگی آرامی داشته باشیم.

وی ادامه داد: امروز آرمانهای شهدا باید سرلوحه زندگی ما باشد و باید از آزادگی آنها درس بگیریم و امروز جوانان باید بدانند چه خون هایی داده شد تا امروز بتوانیم استقلال کشور را حفظ کنیم.

فرماندار چالوس تصریح کرد: جوانان باید بدانند چه جان‌فشانی و فداکاری‌ها برای حفظ این نظام و انقلاب شده و بهترین کار برای یادآوری این فداکاری‌ها پیرو راه شهدا بودن است.

زندی تاکید کرد: جوانان انقلابی در دوران دفاع مقدس به رغم تحریم‌های شدید به این خودباوری رسیده بودند که می‌توانند با مقاومت در مقابل استکبار جهانی پیروز شوند و امروز نیز مردم ایران با مقاومت و با پیروی از مقام معظم رهبری استکبار جهانی را سردرگم و به‌زانو درآورده‌اند.

فرماندار چالوس اظهار داشت: امروز مردم چالوس با حضور پرشور خود در تشییع دو شهید گمنام خاطرات دوران جنگ را در شهرستان چالوس که قدمگاه 21 هزار شهید گیلان و مازندران است زنده کردند.

وی گفت: راه شهدا باید ادامه داشته باشد و بهترین راهنما برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی است.