مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خبر داد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عنوان کرد: با توافقی که با بانک های عامل انجام شد، با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی موفق به ایجاد بیش از 5 هزار فرصت شغلی جدید در کردستان شدیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، برهان صلواتی روز شنبه در نشستی با رسانه های کردستان اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسات مختلف وتوافق با بانک های عامل توانستیم در حوزه تسهیلات پایدار پرداختی های مناسبی داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: پنج هزار و 473 فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این استان ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون چهار هزارو 169 طرح با هشت هزار و 710 فرصت شغلی به چهار بانک عامل معرفی شده است اضافه کرد: برای این تعداد طرح چهار هزار و 475 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

صلواتی با اشاره به اینکه تاکنون 2 هزارو 977 طرح در بانک ها مصوب شده است افزود: برای این میزان طرح 2 هزارو 187 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده و به مرور در حال پرداخت است.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح بانک کشاورزی بیشترین میزان پرداختی را به مبلغ یک هزار و 117 میلیارد ریال دارد اظهار داشت: با این میزان پرداختی 2 هزار و 110 فرصت شغلی مستقیم در 871 طرح سرمایه گذاری ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون در این استان 2 هزارو 143  میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده که شامل 123 درصد مبلغ تخصیص یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها