فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: روابط عمومی های ادارات شهرستان میناب بصورت مطلق ضعیف هستند و مجبوریم اخبار شهرستان را روزانه از طریق فضای مجازی رصد می کنم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد احمدی در نشست خبری با بیان اینکه قدرت یک رسانه به قلم اوست گفت: ما نباید از عصر خودمان فاصله بگیریم و انسان ها باید خود را با شرایط وقف بدهند.

وی با اشاره به اینکه شان یک مسئول به پاسخگویی او است عنوان کرد: سعی کردیم با بدنه مردم ارتباط داشته باشیم و گله مندی و نقدهای شما خبرنگاران را می پذیریم.

احمدی اظهار کرد: در هر حوزه ای در حد توان کارکردیم و در زمینه های دیگر از تمامی ظرفیت ها استفاده کرده و پیگیر هستیم.

وی با اشاره به اینکه نباید با رسانه تقابلی داشته باشد، تصریح کرد: روابط عمومی ادارات میناب بصورت مطلق ضعیف هستند و مجبوریم اخبار را روزانه از طریق فضای مجازی رصد می کنم.

فرماندار ویژه شهرستان میناب با بیان اینکه ما میتوانیم ظرفیت های شهرستان را از طریق رسانه ها معرفی کنیم گفت: ما باید به سمت و سوی توسعه برویم.

از انتقاد استقبال میکنم

معاون استاندار هرمزگان در ادامه با بیان اینکه از نقدهای سازنده استقبال میکنم، گفت: انتقاد از بنده باعث پیشرفت و ترقی من می شود.

فرماندار ویژه میناب اظهار کرد:ما در انعکاس اخبار به خبرنگاران کمک میکنم و تقویت خبرنگاران تقویت جامعه است. خبرنگاران نگران مراسم 17 مرداد نباشند.

وی با اشاره به برخی از مشکلات بوجودآمده در شهرستان میناب گفت: اگر رسانه ها دست به مطالبه می زدند الان چنین مسائلی و مشکلاتی نبود و روی ظرفیت و مشکلات زیر ساختی زوم کنید.

احمدی در پایان افزود: هیچ محدودیتی برای خبرنگاران در حوزه فرمانداری وجود ندارد.