پیکرهای مطهر ۳۵ شهید دوران دفاع مقدس طی عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین تفحص شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، همزمان با ایام شهادت حضرت امام صادق (علیه السلام) هویت پیکرهای مطهر ۳۵ شهید دوران دفاع مقدس که در عملیات‌های والفجر یک، خیبر، ایذائی والفجر هشت، عملیات رمضان، بیت‌المقدس، والفجر ۴، محرم، کربلای پنج و تک دشمن در سال ۶۷ به شهادت رسیده‌اند؛ شناسایی شد. این شهدای گرانقدر طی عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین تفحص شده‌اند.

این شهدا متعلق به استان‌های اصفهان، سمنان، خراسان رضوی، خوزستان، بوشهر، تهران، فارس، قزوین، چهارمحال و بختیاری، گیلان و یزد می‌باشند.

اخبار تکمیلی پس از اعلام خبر شناسایی به خانواده گرانقدر این شهدا از طریق سایت تفحص شهدا و کانال‌های اطلاع رسانی معراج شهدا به نشانی merajoshohada در شبکه‌های اجتماعی گپ، ایتا،سروش و صفحه معراج شهدا در اینستاگرام به نشانی @tafahoseshohada متعاقباً اعلام می‌گردد.

اسامی شهدای یزد به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

شهید شعبانعلی عبدالهی سروری، فرزند هدایت، متولد ۱۳۴۱ در شهرستان اردکان استان یزد است. او در سال ۶۱ و در عملیات رمضان به شهادت رسید، اما پیکر مطهرش در منطقه شرق بصره ماند و در شمار شهدای مفقودالجسد قرار گرفت. پیکر این شهید بعد از گذشت ۳۷ سال در جریان عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین، تفحص و از طریق پلاک هویت شناسایی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها