موج

مدیر عامل مجموعه دارالقرآن اهلبیت خبر داد:

مدیر عامل مجموعه دارالقرآن اهلبیت از ثبت نام بیش از 2000نفر در طرح رضوان در مجموع دارالقرآن اهلبیت در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبر نگار خبر گزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا قربانیان با اشاره به ثبت نام بیش از 2000نفر در طرح رضوان گفت: ریالی از هزینه های ثبت نام قرآن آموزان  صرف مخارج مجموعه نمی گردد و فرزندان شاهد و جانبازان و ایثارگران همچنین ایتام و خانواده های تحت پوشش اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (رع)به صورت رایگان ثبت نام می شوند.

 وی در آغاز افتتاحیه طرح رضوان در دارالقرآن اهلبیت (ع) گفت: سعی مدیران مجموعه بر این بوده است که بهترین طرحها از نظر فضا وامکانات و تجهیزات و آموزش و محتوا و هزینه اجرا شود.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا قربانیان گفت: برگزاری طرح رضوان با بقیه طرح ها متفاوت است،این طرح برای همه سنین از سن سه سال به بالا در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه طرح های متعددی از آغاز تا کنون برگزار شده ، افزود: برآن شدیم تفاوتی در این طرح اجرا کنیم که آن برگزاری کلاس های ورزشی و هنری در کنار کلاس های قرآن است.

مدیر عامل مجموعه دارالقرآن اهلبیت (ع) در تشریح کارتهای امتیاز تصریح کرد: کسانی که سقف امتیاز آنها به 10000برسد علاوه بر بهره مندی از جوایز این طرح  در قرعه کشی نیز شرکت  کرده و منتخبین  از هدایایی مانند سفر زیارتی مشهد مقدس همراه با خانواده، دوچرخه و تبلت و.....بهره مند می گردند.

به گزارش موج ، در طرح رضوان که بیش از 1000 نفر ثبت نام کرده اند کلاسهای قرائت، ترتیل، روخوانی، روانخوانی، فصیح خوانی ،اذان، مداحی، تجوید و تواشیح  همراه با رشته های ورزشی ایرهاکی ،فوتبال دستی، شنا ..... برقراراست و بیش از 2000نفر ساعت از کلاسهای آموزشی مجموعه بهره می برند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها