موج

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان:

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: با قدرت از نیروهای انتظامی حمایت و پشتیبانی می کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی اصفهانی در حاشیه دیدار فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه دستگاه قضائی با قدرت از نیروهای انتظامی حمایت و پشتیبانی می کند، بیان داشت:  قطعاً دستگاه قضائی با کسانی به ماموران نیروی انتظامی توهین یا تعرض کنند قاطعانه برخورد می کند و اجازه نخواهد داد جایگاه مامورقانون و ضابط قضائی دچار خدشه شود.

وی در خصوص تعرض افراد هنجارشکن به ماموران نیروی انتظامی در جریان اجرای ماموریت های خود گفت: ماموران پلیس دارای ارزش و جایگاه بزرگی در جامعه هستند و باید حرمت آن ها حفظ شود.

اصفهانی در پاسخ به سوالی پیرامون اینکه ماموران ناجا در برخورد با هنجارشکنان و قانون گریزان دارای چه اختیاراتی هستند اظهار داشت: در مواردی که جرایم مشهود رخ می دهد قانون وظایف ضابطان را مشخص کرده و آن ها می توانند بلافاصله با آن جرم برخورد کنند.

وی عنوان کرد: در غیر این موارد نیز به صورت مقطعی و دوره ای دستوراتی طبق سال های قبل به نیروی انتظامی استان اعلام شده که براساس آن دستورات بتوانند اقدام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با بیان اینکه دادستانی آماده هرگونه همکاری با نیروی انتظامی در راستای هرچه بهترشدن امنیت مردم است اظهار داشت: هر مورد خاصی اتفاق بیافتد و مسئولان پلیس به دادستانی اعلام کنند ما در راستای قانون دستورات لازم را به آن ها می دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها