موج

نماینده ولی فقیه در کردستان تاکید کرد :

نماینده ولی فقیه در کردستان در جلسه شورای فرهنگ عمومی کردستان گفت: اصل تحریم ها بخاطر از بین سرمایه های اجتماعی ایران عزیز ونا امید کردن ملت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی شامگاه دوشنبه در نودو نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان در سنندج اظهار داشت: استان کردستانی در بعضی از شاخص های خدماتی از متوسط کشوری بالاتر است اما مخالفان و معاندان نظام تلاش می کنند این مسدله را در استان نهادینه کنند که کردستان استانی محروم است که لازم است با دقت نظر با این توطئه ها بیش از پیش مقابله کرد.

وی با بیان اینکه اصل و اساس هر کشوری مردم است، عنوان کرد: مردم صاحب انقلاب هستند و بر همین اساس دشمن تلاش می کند با شکل های مختلف مردم را از نظام بگیرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی کردستان در ادامه با اشاره به اهمیت موضوع سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی بیان کرد: شورای فرهنگ عمومی می تواند با کار فرهنگی تاثیرگذار سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی را در جامعه تقویت و ترویج دهد و بایستی این مهم در دستور کار این شورا باشد.

نماینده ولی فقیه در کردستان، با بیان اینکه دشمن به دنبال از بین بردن سرمایه های اجتماعی است، ادامه داد: اصل تحریم به خاطر فشار آوردن به مردم و از بین بردن سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی به نظام صورت گرفته است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری همچنین گفت: دشمنان نظام در جنگ مستقیم اقتصادی با کشور هستند و لازم است موضوع اقتصاد همواره در دستور کار شورای فرهنگ عمومی باشد.

 حسینی شاهرودی، همچنین به برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان نیز اشاره کرد و افزود: به برکت شهدای انصار و مهاجرین کردستان پهپاد امریکای ک قصد جاسوسی از کشور را داشت، در روز برگزاری این کنگره ساقط شد.

وی از پوشش رسانه ای کنگره 5400 شهید استان نیز قدردانی و یادآور شد: مسئولان ما باید با دقت نظر مسائل و مشکلات استان را زیر نظر داشته باشند و اجازه ندهند مسائل پیش پا افتاده مانع توسعه و پیشرفت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها