موج

مصطفی کریمی زاده خبرداد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک گفت : نمایشگاه فرهنگی مد و لباس پوشش های بومی و محلی شهرستان سیریک با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و فعالان عرصه مد و لباس در شهرستان سیریک برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مصطفی کریمی زاده در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری نمایشگاه فرهنگی مد و لباس پوشش های بومی و محلی گفت: فرهنگ ما ارزشها و اعتقادات ما را شکل می‌دهد که بر شخصیت ما تأثیر گذار است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک عنوان کرد: هدف برپایی نمایشگاه‌ مد و لباس با پوشش های بومی و محلی فرهنگ سازی و تشویق بانوان با استفاده از لباس و پوشش اصیل ایرانی – اسلامی و ترویج پوشش های بومی و منطقه ای دانست.  

وی اظهار کرد: با توجه به هجمه‌های فرهنگی دشمنان، باید فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه پوشش بانوان و مسائل فرهنگی انجام شود که با ایجاد تنوع در پوشش‌ اسلامی ایرانی می‌توان بانوان را به استفاده از این نوع پوشش سوق داد.

کریمی اضافه کرد: برپایی این نمایشگاه فرهنگی مد و لباس فرصتی است که فعالان حوزه مد و لباس شهرستان آن خلاقیت و ابتکارات هنری خود در پوشش های بومی و منطقه ای خود به نمایش عموم مردم شهرستان و دیگران ارائه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها