موج

سعید حسینی‌پور مطرح کرد:

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: اگر مشکل سوخت که این روزها گریبان‌گیر اتوبوس‌های درون شهری شده، فرمانداری و پخش فرآورده‌های نفتی مشکل سوخت را رفع کنند، در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی خطوط فرعی و حاشیه‌ای شهر بندرعباس نیز خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید حسینی‌پور در ارتباط با توسعه شبکه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر بندرعباس، اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته، چهار خط و مسیر موقت اتوبوس‌های جدید درون‌شهری در خرداد ماه سال جاری راه‌اندازی شده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: راه‌اندازی خطوط جدید اتوبوس نیازمند همکاری و کمک سایر دستگاه‌های اجرایی مانند فرمانداری و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در تامین سوخت است.

وی افزود: اگر مشکل سوخت که این روزها گریبان‌گیر اتوبوس‌های درون شهری شده، با کمک دستگاه‌های مربوطه رفع شود، در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی خطوط فرعی و حاشیه‌ای شهر بندرعباس نیز خواهیم بود.  

حسینی‌پور با اشاره به اینکه چندی قبل 17 دستگاه اتوبوس جدید وارد چرخه ناوگان اتوبوسرانی درون شهری بندرعباس شده است، خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات پیش‌رو و عدم داشتن جایگاه‌های کافی و مناسب برای سوخت‌گیری، راه‌اندازی چهار خط جدید اتوبوس انجام شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با توجه به نیاز مناطق حاشیه‌ای و مسیرهای فرعی شهر در دسترسی سریع و آسان به مرکز شهر و دیگر معابر مهم شهر، تصمیم به راه‌اندازی سه خط جدید در آینده نزدیک داریم.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه حمل و نقل عمومی نه تنها دغدغه شهروندان بندرعباسی بلکه به دغدغه مسئولین مرتبط با این امر جهت حل مشکلات شده است، گفت: از جمله مسیرها و مناطقی که مورد استقبال مردم بوده و نیاز وجود اتوبوس به صورت منظم و مستمر در آنجا محسوس است، می‌توان به مناطق پیامبر اعظم(ص)، آزادگان و 20 متری شاهد اشاره کرد.

وی با بیان اینکه امید داریم با رفع مشکل سوخت مسیرهای فرعی و اصلی شهر تحت پوشش شبکه اتوبوسرانی درون شهری قرار بگیرد، افزود: این امر مهم مستلزم همکاری‌های لازم از طرف دستگاه‌های ذیربط و مهیا کردن شرایط مطلوب برای خدمت‌رسانی به همشهریان گرامی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها