استاندار کرمانشاه گفت: امضای تفاهم‌نامه پروژه پیشرفت و آبادانی شهرستان سرپل ذهاب یکی از برکات پرشمار سفر رهبر معظم انقلاب به مناطق زلزله‌زده استان است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست امضاء تفاهم‌نامه پروژه آبادانی و پیشرفت شهرستان سرپل ذهاب با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد برگزار شد، اظهار داشت: پروژه آبادانی و پیشرفت سرپل ذهاب می‌تواند بسترساز تحول اقتصادی در این شهرستان شود.

وی افزود: این تفاهم‌نامه در راستای توانمندسازی مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب در حوزه اقتصاد است و وظیفه بازسازی کماکان بر عهده نهادهای دولتی قرار دارد.

استاندار کرمانشاه در ادامه با تقدیر از نقش بنیاد مستضعفان در بازسازی مناطق زلزله‌زده استان، گفت: امروز اگر شاهد یک پیشرفت‌ چشمگیر و افتخارآمیز در روند نوسازی مناطق زلزله‌زده هستیم، بی‌گمان یکی از دلایل آن کمک‌های بنیاد مستضعفان است.

بازوند اظهار کرد: مجموعه‌های دولتی با محوریت فرمانداری در زمینه تفاهم‌نامه پروژه آبادانی و پیشرفت سرپل ذهاب هماهنگی کامل را با مجموعه بنیاد مستضعفان داشته باشند و موانع موجود در مسیر اجرای این پروژه ارزشمند را برطرف کنند.