موج

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 370 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در عملیات ظفر 21 در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه برپایی نمایشگاه کشفیات عملیات ظفر با اشاره به تشدید مبارزه با عناصر اصلی تهیه و توزیع کالای قاچاق گفت: 370 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در عملیات ظفر 21 در اصفهان کشف شد.  

وی افزود: در هین راستا عملیات ظفر 21 ماموران موفق شدند انواع محموله های کالای قاچاق که ارزش آنها برابر اعلام کارشناسان مربوطه 370 میلیارد ریال برآورد شده را کشف کنند.

سردار معصوم بیگی، مهمترین محموله های قاچاق کشف شده در این عملیات را شامل، برنج، پوشاک، لوازم یدکی خودرو، لاستیک، سیگار، لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری،اقلام صنعتی، دارو، لوازم آرایشی و بهداشتی عنوان کرد.

وی اظهار داشت: عمده کشفیات قاچاق کالا شامل اقلام و کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم هستند که بیشتر آنها نیز در داخل کشور تولید می شوند و مسلماً ورود این کالاها از مبادی غیر رسمی به چرخه تولید کشور ضربه جدی وارد کرده و باعث رکود و بیکار شدن کارگران کارخانجات داخلی می شود.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری 800 قاچاقچی کالا طی یک ماهه گذشته به کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند هشدار داد و گفت: نیروی انتظامی حامی و پشتیبان تولید کنندگان و سرمایه گذاران داخلی است و با کسانی که در این عرصه اخلال ایجاد کرده و مانع رونق تولید در داخل شوند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه سلسله عملیات ظفر به منظور ارتقاء نظم و امنیت و آرامش استان، افزایش تحرک نیروی انتظامی و مبارزه با جرایم و آسیب های اجتماعی از ابتدای امسال به اجرا گذاشته شده است گفت: این عملیات ها در حوزه های مختلف ماموریتی تا پایان سال ادامه دارد و عمده آن نیز در حوزه مبارزه با سرقت، قاچاق کالا، مواد مخدر، برخورد با اراذل و اوباش و هنجارشکنان جامعه به شمار می آید.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: اخلالگران نظم و امنیت عمومی و هنجارشکنان جامعه بدانند ماموران پلیس با هر موضوعی که جرم باشد و قانونگذار برای آن مجازات تعیین کرده است با قوت و جدیت تمام برخورد کرده و آن ها را تحویل قانون می دهند و مطئمن باشند که هیچ تخلفی از دید جان برکفان نیروی انتظامی پنهان نمی ماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها