موج

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج خبر داد:

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از زیبا سازی و انجام عملیات عمرانی بر روی بلوار توحید سنندج خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فواد کریمی در گفتگو با رسانه های کردستان از آغاز عملیات ساماندهی رفیوژ بلوار توحید در سنندج خبر داد.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اظهار داشت: در راستای توسعه سرانه فضای سبز و ارتقاء سطح سیما ومنظر سطح شهر امسال عملیات ساماندهی مسیر تقاطع ضیاء الدینی تا مجتمع فرهنگی و هنری فجر در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

 کریمی بیان کرد: یکی از بلوارهای پر تردد سطح شهر بلوار توحید است که  بخشی از جداول رفیوژ این بلوار به دلیل فرسودگی تخریب و چهره بسیار نازیبای دارد.

وی از اجرای ساماندهی رفیوژ بلوار توحید خبر داد و گفت: ساماندهی رفیوژ بلوار توحید با هدف بازسازی جداول فرسوده وهمچنین تخریب شده و ارتقاء سطح سیما و منظر  سطح شهر در حال اجرا است.

وی افزود: عملیات خاکبرداری، تسطیح و رگلاژ، شن ریزی، اجرای کف فرش، چمن کاری، اجرای شن رنگی و روشنایی و نورپردازی از اهم فعالیتهای عمرانی برای ساماندهی  این رفیوژ است.

کریمی خاطرنشان کرد: ترمیم و بازسازی جداول عروسکی، تخریب و تعویض یک رینگ کامل جدول های عروسکی رفیوژ بلوار توحید و تبدیل به جدول سایز 50*50 پرسی عادی  از دیگر اقدامات در راستای ساماندهی رفیوژه این بلوار است.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج در نهایت بیان کرد: به منظور هدایت سیلاب و رواناب های مسیر عملیات هدایت آبهای سطحی به صورت کانیوا در مسیر مجتمع مسکونی  شهید ورمقانی در بلوار توحید در مسیر صورت گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها