معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کردستان اظهار داشت: امسال تعداد 260 پایگاه اوقات فراغت در استان کردستان مشغول به فعالیت وارائه خدمات می باشند.

حجت الله نریمانی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ، با اشاره به فعالیت پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت در کردستان اظهار داشت: محور کار ما مهارت آموزی است و در این فرآیند دانش آموزان نخبه را شناسایی و در طول سال تحصیلی آنها را پرورش خواهیم داد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش کردستان تصریح کرد: این تعداد پایگاه شامل 60 مجتمع ورزشی، 30 کانون فرهنگی وتربیتی که در هرشهرستان 2 مرکز و مرکز استان تعداد 6 مرکز می باشد.

وی با اشاره به اینکه امسال انتظار می رود تعداد 90 هزار نفر در کلاس های تابستانی شرکت نمایند گفت: ثبت نام کلیه کلاس ها از تاریخ یکم تیرماه شروع وتا پایان 15 تیر ماه ادامه خواهد داشت واز این تاریخ رسما فعالیت پایگاه ها آغاز می شود.

نریمانی در پایان خاطر نشان کرد: وزارت آموزش وپرورش در قبال فعالیت پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت به هیچ عنوان بعد درآمد زایی را در نظر نگرفته وانجام اینچنین فعالیت هایی صرفا به واسطه ارتباط مداوم دانش آموزان با مدرسه و آموزش وپرورش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها