نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت توسعه و شکوفایی به همراه دارد و کشوری که در آن امنیت باشد توسعه هموار تر است و امروز ایران از امنیت بالایی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران علی اسماعیلی در جلسه شورای اداری شهرستان نور اظهار داشت:  اگر بخواهیم در توسعه پایدار، امنیت داشته باشیم لازم است همه مسئولان برای برقراری امنیت تلاش کنند.

وی با اشاره به رضایت مردم از عملکر مسئولان ادامه داد : مردم باید احساس کنند مسئولان آنها خدمتگزارشان هستند و امروز شهرستان نور در مسیر توسعه پایدار حرکت می‌کند.

اسماعیلی بیان داشت: روسای ادارات و نهادها در شهرستان باید برنامه ریزی خوبی برای جذب بودجه در جهت فعالیت های عمرانی و زیرساخت ها داشته باشند و هر گاه نیاز بود بنده ورود پیدا می کنم  و زیبنده نیست فقط از عمکلرد مسئولان و دولت نقد شود و اقداماتی که در سال‌های اخیر برای گره گشایی مشکلات مردم و توسعه شهرستان صورت گرفته صحبتی نشود.

نماینده مردم شهرستانهای نور و محمودآباد تاکید کرد : سال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ملی برای توسعه زیرساخت‌های شهرستان نور در تمامی بخش‌ها تخصیص داده شد و این مسائل باید به اطلاع مردم رسیده شود تا در جریان خدمات ارایه شده توسط دولت باشند.