رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: مدیران گروه ها و کانال های تلگرامی در آستانه انتخابات مراقب عملکرد اعضای مشکوک باشند و عموم مردم از عضویت در کانال ها و گروه های تلگرامی معاند پرهیز کنند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، جعفر بدری رئیس کل دادگستری لرستان در جلسه ای که به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه در خرم آباد برگزار شد، گفت: مدیران گروه ها و کانال های تلگرامی لرستان مراقب باشند که وارد بازی های سیاسی نشوند.

وی، افزود: برخی افراد مشکوک به عضویت گروه های تلگرامی در می آیند و پس از عضویت، برنامه های طراحی شده خود را عملی و اجرایی می کنند، لذا لازم است تا مدیران این گروه ها و کانال های تلگرامی از فضای به وجود آمده مراقبت کنند.

فعالان فضای مجازی در آستانه انتخابات از فضای متشنج دوری کنند

رئیس کل دادگستری لرستان، تصریح کرد: مردم نباید آلوده به بازی های سیاسی شوند، برخی از این گروه ها و کانال های فضای مجازی به دنبال جنجال آفرینی و مخدوش کردن امنیت روانی مردم هستند، لذا لازم است تا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، از ایجاد فضای تنش آلود دور شد.

دادگستری لرستان حافظ قلم است

بدری، تاکید کرد: دادگستری لرستان سعی کرده تا شان قلم نویسندگان را حفظ کند اما، نویسندگان مطالب در فضای مجازی نیز باید حرمت قلم را حفظ کرده و از ایجاد فضای تفرقه دوری کنند.

وی، ادامه داد: امیدوارم در آستانه انتخابات ، فضای مجازی به محلی برای تضارب آرا بدور از فضای تخریب و توهین مبدل شود.

دستگاه قضا با حرمت شکنان در فضای مجازی برخورد می کند

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: رقابت و تولید محتوای سالم باعث می شود تا مردم به تشخیص درست برسند و از فضای تنش آلود دوری کنند، لذا دستگاه قضا با فعالان فضای مجازی که حرمت شکنی کنند به شدت برخورد خواهد کرد.