وزیر امور خارجه گفت: فشارها و تهدیدات ابرقدرت‌ها خصوصاً آمریکا به سبب قدرت جمهوری اسلامی در صحنه‌های منطقه‌ای و جهانی است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدجواد ظریف در دیدار با مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله حسین مظاهری بیان کرد: فشارها و تهدیدات ابرقدرت‌ها خصوصاً آمریکا در دورۀ حاضر، به سبب قدرت جمهوری اسلامی در صحنه‌های منطقه‌ای و جهانی است.

وی افزود: از این‌رو، با حفظ اتحاد و انسجام میان مسئولان و هوشیاری و برنامه‌ریزی لازم، نظام جمهوری اسلامی می‌تواند این مشکلات را پشت سر گذارد.

حضرت آیت‌الله مظاهری نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش‌ها و فعالیّت‌های ظریف و همکارانشان در صحنۀ بین‌المللی و مسائل سیاست خارجی، نقش وزارت امور خارجه در مواجهه و مقابله با مشکلات و مسائل کنونی و فشارهای ظالمانۀ استکبار جهانی به ملّت و نظام جمهوری اسلامی را بسیار تعیین‌کننده دانست.

رئیس حوزه علمیه اصفهان با اشاره به محبوبیّت ظریف در میان مسئولان و مردم تأکید کرد: ان‌شاءالله با یاری خداوند و عنایات حضرت بقیة‌الله‌الأعظم «ارواحنافداه» و پشتیبانی مردم بزرگوار و فهیم، مسئولان کشور به ویژه وزارت امور خارجه بتوانند از صحنۀ مشکلات کنونی با سرافرازی و سلامت عبور نمایند.

وزیر امور خارجه در دیدار آیت اله مظاهری