هوشنگ بازوند در نشست هم‌اندیشی با نخبگان و احزاب سیاسی کشور گفت: آمریکا مانند یک تروریست اقتصادی منابع مالی کشور را مسدود می‌کند ولی باوجود همه این فشارهای ظالمانه مردم ایران از هر گروه و حزبی، راه مقاومت را برگزیده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در نشست هم‌اندیشی نخبگان و رسانه‌های کرمانشاه با حضور رئیس ستاد انتخابات کشور با تأکید بر حفظ وحدت ملی احزاب، نخبگان و رسانه‌ها در مقابل فشارها و توطئه‌های دشمن، ابراز داشت: اگر‌ همه از هر گروه، قشر و عقیده‌ای در انتخابات پیش رو به سهم خود برای توسعه و آبادانی کشور تلاش کنیم‌، می‌توانیم‌ موانع بسیاری را در مسیر توسعه و آبادانی کشور برداریم.

وی در ادامه به ایجاد فرصت طلایی طرح کرمانشاه ۲۰۲۰ برای معرفی چهره زیبای کرمانشاه به دنیا اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به سهم بسزای کرمانشاه در هشت سال جنگ تحمیلی، مسئولان کشوری باید با نگاهی ویژه توسعه این منطقه را دنبال کنند.

استاندار کرمانشاه ضمن تأکید بر همدلی و وحدت تمامی احزاب و نخبگان در انتخابات، خاطرنشان ساخت: با پیگیری‌های مداومی که طی دوساله اخیر صورت گرفت خوشبختانه امتیاز میزبانی رویداد بین‌المللی اکو توریسم و گردشگری روستایی به کرمانشاه رسید که این همایش می‌تواند چهره زیبای کرمانشاه را به مردم دنیا بنمایاند.