موج

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مذاکره بازی در زمین دشمن و منطق تسلیم است بنابراین مذاکره با آمریکا را مطلقا رد می کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی ظهر امروز پنجشنبه در نخستین کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان اظهار داشت:  با مذاکره فشارهای دشمن تشدید می شود، مذاکره به معنای تنزل از موضع اقتدار است و دشمن را برای فشار جسورتر می کند.

سردار سلامی در واکنش به سرنگونی هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین در سواحل هرمزگان اظهار داشت: سرنگونی این پهپاد یک پیام سریع، صریح و قاطعانه داشت و آن این بود که مدافعان مرزهای اسلامی ایران در مقابل تعرض هر بیگانه‌ای به مرزهای این سرزمین عکس‌العملی قاطع و تمام‌کننده خواهد داشت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مرزها خط قرمز ما هستند و هر دشمنی به تمامیت ارضی ما تعرض کند، نابود می شود

سردار سلامی با تاکید بر اینکه ایران کشوری صلح طلب است ادامه داد:  بنای جنگ نداریم اما برای جنگ کاملا آماده‌ایم و حادثه امروز نشان روشنی از این پیام بود.

وی با بیان اینکه ایران در راه پیشرفت و موفقیت است افزود: با وجود همه تحریمها، فشارهای سیاسی، عملیاتهای روانی، جنگهای نیابتی و تحریمهای اقتصادی، ملت ایران با مقاومت، راه رشد را در پیش گرفته است.

سردار سلامی ادامه داد: دشمنان در باتلاق مقاومت ملتهای مسلمان منطقه گیر افتاده‌اند و ضعف و پوکی موریانه‌ای آمریکا را از درون پوسانده است.

وی گفت: کردستان ایمن، سربلند و در حال پیشرفت می‌درخشد، سرزمینی است که امروز در آن جلوه های پیشرفت نمایان است و نظام تصمیم گرفته تا اینجا را به نقطه‌ای آباد، امن پیشرفته در جهان تبدیل کند این واقعیتی است که مردمان این سرزمین در آینده آن را خواهند دید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: برای من افتخار بزرگیست که که در این لحظات در سرزمین لاله‌های سرخ مهمان‌ شهیدان عزیز کردستان هستم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها