وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به تسهیلات مسکن برای زوج های جوان، از اینکه قیمت مسکن را در همدان کاهش خواهیم داد، سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه آئین بهره برداری از برج مراقبت فرودگاه همدان، در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به اینکه قیمت مسکن در همدان را کاهش خواهیم داد، اظهار داشت: حمایت از قشر ضعیف و متوسط جامعه برای خانه دار شدن از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.

اسلامی با اشاره به اینکه پرونده مسکن مهر  به طور کامل بسته شده است، عنوان کرد: امیدواریم با حمایت از انبوه سازان و سازندگان این استان و همچنین پرداخت تسهیلات قیمت مسکن در همدان کاهش یابد.

 

 تسهیلات مسکن برای زوج‌های خانه اولی 

وی با بیان اینکه از زوج‌های جوان برای خانه دار شدن حمایت می‌شود، اضافه کرد: تسهیلات مسکن برای زوج‌های خانه اولی در شهرهایی همچون همدان به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

گفتنی است قیمت مسکن در شهر همدان در سال‌های اخیر نسبت به سایر شهرهای کشور افزایش چشمگیری داشته است.

 وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه خود به استان همدان پس از کلنگ زنی چهارخطه محور ملایر به آورزمان از محور سامن به بروجرد بازدید می کند.

بهره برداری از بلندترین برج مراقبت شرکت فرودگاه های کشور در فرودگاه همدان، بازدید از روند اجرایی راه آهن همدان به ملایر، بازدید از ایستگاه راه آهن همدان و آغاز عملیات اجرایی اتصال راه آهن ملایر - کرمانشاه به نهاوند از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی به استان همدان است.

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه آئین بهره برداری از برج مراقبت فرودگاه همدان، ضمن  اشاره به اینکه قیمت مسکن در همدان را کاهش خواهیم داد، اظهار داشت: حمایت از قشر ضعیف و متوسط جامعه برای خانه دار شدن از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.