مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همه تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان وارد استان اردبیل شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهرام آقاخانی صبح امروز در مراسم استقبال در شهرستان سرعین در جمع خبرنگاران گفت:همه تیم های شرکت کننده در هفته چهارم مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان وارد اردبیل شدند.

وی ادامه داد: صبح امروز تیم ملی کشورهای پرتغال و فرانسه وارد فرودگاه اردبیل شدند و سپس به صورت زمینی به محل اسکان شهرستان سرعین رفتند.

آقاخانی افزود: تیم های ایران و استرالیا دیروز سه شنبه  صبح و بعدظهر از طریق هوایی و زمینی وارد اردبیل شده بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: تمامی تیم های داخلی و خارجی در هتل بین المللی لاله شهرستان سرعین اسکان داده شده اند.

آقاخانی بیان کرد: این رویداد بزرگ ورزشی می‌تواند تبعات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی خوبی برای استان اردبیل و ایران داشته باشد و استان اردبیل به مدت سه روز به خوبی در سطح چهان معرفی می شود ودر کنار آن شرایط گردشگری برای شهرمان فراهم خواهد شد.

وی با توجه به سفر وزیر ورزش و جوانان گفت: وزیر و ورزش و جوانان روز جمعه 31 خرداد ماه به اردبیل سفر خواهد کرد که در این سفر چند پروژه عمرانی افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رقابت های لیگ ملت های والیبال جهان روز های 31 خردادماه تا 2تیرماه امسال  به میزبانی اردبیل و در سالن 6 هزار نفری حسین رضا زاده با حضور تیم های ایران،پرتغال،استرالیا و فرانسه برگزار می شود.