فرمانده انتظامی شهرستان "رزن"، از توقیف 2 محموله احشام قاچاق شامل 10 راس گوساله و 20 راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ علی زنگنه، فرمانده انتظامی شهرستان رزن ضمن اشاره به کشف 30 راس دام قاچاق در رزن در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان رزن  حین کنترل محورهای مواصلاتی از یک دستگاه خودروی باری، 10 راس گوساله قاچاق و فاقد مجوز را کشف کردند.

وی افزود: در عملیات دیگری ماموران انتظامی در محور رزن-آوج با استقرار ایست و بازرسی از یک دستگاه کامیون، 20 راس  گوسفند قاچاق و فاقد مجوز  را کشف کردند.

سرهنگ زنگنه با بیان این که کارشناسان ارزش احشام توقیفی را مجموعا، 300 میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: 2 متهم در این خصوص دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن در پایان ضمن ضمن اشاره به کشف 30 راس دام قاچاق در رزن و تاکید بر مقابله پلیس با ورود هرگونهکالای قاچاق، از شهروندان خواست: در صورت هرگونه اطلاع  در خصوص اماکن توزیع قاچاق کالا، مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیس 110 گزارش کنند.