مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از پخش زنده مسابقات والیبال از طریق رسانه ها و تلویزیون 20 کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی امروز در جلسه بررسی طرح های سرمایه گذاری اظهار کرد: پخش مسابقات لیگ جهانی والیبال از طریق رسانه ها و تلویزیون 20 کشور به طور زنده و تماشای این مسابقات توسط بیش از یک میلیارد و 200 میلیون نفر ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی استان اردبیل است.

وی تصریح کرد: توسعه توریسم ورزشی و توجه به سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه هدف اصلی مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: حضور بازیکنان مطرح والیبال جهان از کشورهای مختلف اروپایی و اقیانوسیه در اردبیل می تواند قابلیت بالقوه ای برای معرفی استان اردبیل در سطح بین المللی باشد.

فلاحی بیان داشت: فعالان حوزه گردشگری و رسانه ها به ویژه فعالان فضای مجازی باید بیشترین بهره را از این مسابقات ببرند و استان اردبیل را از زبان چهره های شاخص ورزشی در این مسابقات معرفی نمایند.

وی تاکید کرد: اداره کل میراث فرهنگی استان حمایت ویژه ای از طرح های سرمایه گذاری در حوزه توریسم ورزشی انجام می دهد که در این خصوص برنامه های لازم برای معرفی استان اردبیل به عنوان استان پیست های اسکی در حال انجام است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اهمیت توجه به ورزش های زمستانی در استان، افزود: در نظر داریم تا با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان میزبان یکی از مسابقات ورزشی زمستانی در سطح بین المللی در استان اردبیل باشیم.