امام جمعه همدان در نشست با خادمان نماز با بیان اینکه خوشبختانه استقبال مردم از نماز جمعه در همدان قابل توجه است، از حضور جوانان و تقویت حضور آن ها در نماز جمعه سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی، امام جمعه همدان عصر یکشنبه در نشستی صمیمی با خادمان نماز جمعه شهر همدان ضمن اشاره به استقبال قابل توجه مردم از نماز جمعه در همدان افزود: خوشبختانه استقبال مردم از نماز جمعه در همدان قابل توجه است و وضعیت بهتری نسبت به سایر استان‌ها دارد اما برنامه ریزی برای جذب افراد به ویژه جوانان ضرورت دارد.

امام جمعه همدان با بیان اینکه ممکن است شخصی در امر نماز مسئولیت داشته باشد اما اشخاص در نماز موضوعیت ندارند و مهم نماز است، گفت: اخلاق و حوصله در برابر مردم ویژگی اصلی خادمان است.

حجت الاسلام شعبانی با بیان اینکه در عین حفظ و بهره گیری از تجربه پیشکسوتان باید از جوانان استفاده شود، گفت: مردم باید به ارزش های اساسی نظام اسلامی توجه کنند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه مردم در روز قیامت به اندازه حضور در نمازجمعه به پروردگار عالم تقرب پیدا می کنند، گفت: هر نفری که به نماز جماعت جمعه اضافه می شود ثواب جمعیت به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد،

در پایان این نشست امام جمعه همدان از خادمان نماز ستاد اقامه نماز شهر همدان قدردانی کردند.