معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: از روز شنبه هفته آینده تا اطلاع ثانوی در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ و روز کاری پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ لغایت ۱۲:۳۰ خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، حشمت‌الله عسگری، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با ابلاغ بخش نامه‌ای به ادارات استان سمنان ساعت کار را از ابتدای تیر ماه ۹۸ اعلام کرد و گفت: با عنایت به درخواست و تاکید وزارت نیرو و مصوبه شورای معاونین استانداری درباره ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف انرژی در تابستان و با توجه به بررسی‌های لازم، ساعات کار اداری دستگاه‌های اجرایی استان از روز شنبه هفته آینده تا اطلاع ثانوی در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ و روز کاری پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ لغایت ۱۲:۳۰ خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: طبق این بخش نامه بدیهی است ساعات کار بانک‌ها و مراکز خدماتی و درمانی و اورژانس؛ تابع شرایط خاص خود بوده و طبق روال قبل خواهد بود.

معاون اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان تصریح کرد: در ضمن رعایت مصرف انرژی مورد تاکید بوده و مقتضی است ضمن صرفه جویی در طول روز در ساعات پایانی وقت اداری کلیه تأسیسات سرمایشی از مدار خارج شود.