موج

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج:

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج از اتمام عملیات آسفالت بلوار 36 متری دگایران با 5950 تن آسفالت خبر داد و گفت: عملیات برداشت ترانشه در مسیر این پروژه در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهزاد ریحانی فرد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با هدف دسترسی آسان ساکنان دگایران و شهرک های اطراف آن عملیات احداث بلوار 36 متری در اواسط سال 96 در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج بیان کرد: این بلوار دارای  900 متر طول در دو لاین رفت و برگشت  است که عرض سواره رو این بلوار 11و نیم متر و دارای دو پیاده رو 4 و نیم متری است.

وی افزود: سال گذشته بخشی عظیمی از این پروژه اجرا شد و به دلیل بارندگی تکمیل این طرح به سالجاری موکول و از اردیبهشت ماه امسال عملیات تکمیل این پروژه عمران شهری مجدداً آغاز شد.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج از پایان عملیات آسفالت بلوار 36 متری دگایران خبر داد و گفت: با 5950 تن آسفالت عملیات آسفالت ریزی این پروژه اتمام یافت.

 ریحانی فرد عنوان کرد: وجود ترانشه بطول 120 متر طول و ارتفاع 6 متر در مسیر پروژه باعث مسدود شدن معبر شده بود

وی گفت: به منظور بالابردن امنیت تردد در طول مسیر و ایمن سازی و آزادسازی معبر جهت تردد آسان عملیات برداشت ترانشه در مسیر پروژه بلوار 36 متری دگایران در حال اجرا است.

 ریحانی فرد همچنین تاکید کرد: تیرهای برق طول مسیرپروژه بلوار 36 متری  نصب و به زودی روشنایی این بلوار نیز برقرار خواهد شد.

معاون فنی و امورزیربنایی شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این بلوار بتوانیم  موجبات کاهش تصادفات و روانسازی ترافیک و رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها