مسئول کمیته ارزیابی و مسئول کمیته اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با مدیران روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه و هلال احمر استان همدان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، فریدون حسن پور، مسئول کمیته ارزیابی و کردکریمی، مسئول کمیته اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در دیدار با مدیران روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه و هلال احمر استان همدان به طرح موضوعاتی مرتبط در این حوزه پرداختند.

در این دیدار غلامی ، مدیر روابط عمومی اوقاف اظهار داشت: در برپایی مناسبت ها و انجام فعالیت های فرهنگی در سطح استان، اداره اوقاف یک پای ثابت تمام مناسبت ها و مراسم هاست.

وی افزود: به دلیل ترافیک کاری و مشغله ی زیاد سال گذشته نتوانستیم در ارزیابی شورا شرکت کنیم؛ اما امثال تلاشی مضاعف خواهیم داشت.

وی ادامه داد: بحث نیروی انسانی از عمده مشکلات مجموعه اوقاف است که به تبع آن مجموعه روابط عمومی هم تحت تاثیر قرار می گیرد؛

غلامی تصریح کرد: نگاه مدیر کل اوقاف به مجموعه روابط عمومی خوب است و همین امر کار ما را راحتتر می کند.

مقصود شعبانی، مدیر روابط عمومی هلال احمر همدان مطرح کرد: چنانچه ترتیبی اتخاذ شود تا دستگاه هایی نظیر هلال احمر با مجموعه های هم تراز خود سنجیده شود؛ قطعا تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت.

شعبانی افزود: در وقایعی نظیر زلزله سرپل ذهاب هفته ها به صورت شبانه روزی در کنار مردم آسیب دیده ی سرپل ذهاب حضور داشتیم.

وی ادامه داد: در بحث اشتراک نشریات و عمل به موارد مد نظر سند اطلاع رسانی استان به جرات می گویم، در سطح استان پیشرو هستیم.

شعبانی تصریح کرد: نگاه مدیر کل هلال احمر به مدیر روابط عمومی در حد یک معاونت است.