نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به کارکردها و ظرفیتهای عظیم رسانه اظهار داشت: خروجی صداوسیما به عنوان دانشگاه عمومی بایستی منجر به ارتقا فرهنگ جامعه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیما مرکز کردستان اظهار داشت: رسانه ها دارای ظرفیت عظیمی در حوزه فرهنگ سازی می باشند وصداوسیما دانشگاه عمومی است که ارزیابی و شاخص‌های آن باید به ارتقاء فرهنگ جامعه بیانجامد.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: رسانه ملی ابزاری برای رشد وتوسعه همه جانبه کشور است که در حوزه کردستان باید فرهنگ اصیل کردی، اسلامی و ملی را گسترش دهد.

وی به مراحل تکاملی صداوسیما مرکز کردستان از ابتدا اشاره کرد و افزود: این مرکز در ردیف نخستین مراکز استانی بود که پخش برنامه‌های آن 24 ساعته شد و در بعد امکانات، فعالیت‌ها و دفاع از ارزشها، مراحل رشد را طی کرده و هنوز جای کار دارد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به ظرفیت‌های کردستان و تلاش دشمن برای از بین بردن این ظرفیت ها، گفت: شبکه استانی در جذب و جلب مخاطبان  هم در سیما وهم در صدا عملکرد خوبی دارد و توانسته است مناطق مختلف استان را پوشش دهد.

حسینی شاهرودی در پایان با اشاره به مدیرکل جدید صداوسیما مرکز کردستان و سوابق خوب ایشان اظهار داشت: خوشبختانه دکتر عبدالملکی از صداوسیما مرکز کردستان فعالیت خود را شروع نموده ودر مرکز هم در پست های مختلفی از جمله واحد تحقیقات وپژوهش های صداوسیما تجربیات خوبی را کسب نموده که انشاالله در آینده نزدیک شاهد سرفرازی بیشتر صداوسیما مرکز کردستان خواهیم بود.