نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه مجموعه اقدامات پلیس برای امنیت بخشی در جامعه و مقابله با مجرمان را ستودنی دانست و گفت: امنیت موجود در کشور در دنیا کم‌نظیر است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، گفت: کشورمان با هدایت رهبر معظم انقلاب و داشتن نیروهای مسلح شجاع همانند پلیس نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و بسیج از امنیتی مثال‌زدنی برخوردار است.

وی ادامه داد: در این میان نقش پلیس به‌عنوان حافظ امنیت جامعه بسیار پررنگ است و همین حضور گسترده درصحنه‌های مختلف باعث شده تا بیش از سایر نیروهای مسلح در تیررس نگاه دیگران باشد.

وی، مجموعه اقدامات پلیس برای امنیت بخشی در جامعه و مقابله با مجرمان را ستودنی دانست و گفت: امنیت موجود در کشور در دنیا کم‌نظیر است.

آیت‌الله علما تصریح کرد: مأموریت پلیس به گونه ایست که علاوه بر اقتدار باید مهربان و رئوف باشند تا مجرمان از آن‌ها حساب ببرند و همچنین مردم در کنارشان احساس امنیت و آرامش کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همواره از مجموعه نیروی انتظامی انتظار برخورد مقتدرانه در برابر جرائم و نیز رأفت و مهربانی با عموم شهروندان را داشته‌اند، گفت: خوشبختانه آمارهای ارائه‌شده حاکی از آن است که پلیس توانسته خواسته مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را جامه عمل بپوشاند.

وی تصریح کرد: امروز پلیس جمهوری اسلامی ایران، بسیار مقتدرانه در عرصه‌های مختلف حاضر و خدمات خوبی را به عموم شهروندان ارائه می‌دهد که جای قدردانی دارد.

آیت‌الله علما در پایان با قدردانی از تلاش‌های 5 ساله سردار امان‌اللهی فرمانده سابق انتظامی استان کرمانشاه، ابراز امیدواری کرد: سردار جاویدان فرمانده جدید نیز بتواند بر امنیت موجود در استان افزوده و در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کند.