فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: تاسیس بنیاد خیرین مدرسه ساز با حضور مسئولان و خیرین از اساسی ترین کارها در آموزش پرورش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمود مسلم زاده در نشست خیرین مدرسه ساز در محل جلسات آموزش و پرورش اظهار کرد: تشکیل بنیاد  خیرین مدرسه ساز از اساسی ترین کارها در آموزش پرورش است و قطعا وظیفه ما مسئولان است که امنیت و بهبود کیفیت مکانهای تحصیلی را برای فرزندان شهرمان انجام دهیم.

وی با بیان اینکه بسیاری از مدارس شهرستان رو به فرسودگی است، افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب وحدت شکل گرفته است ودر تمام عرصه ها خط مشی آن مبنی بر رویکرد اجتماعی است.

ثبت 100 خیریه مردم نهاد در شهرستان خمینی شهر

فرماندار خمینی شهر با توضیح این مطلب که در شهرستان خمینی شهر  ۱۰۰ خیریه مردم نهاد به ثبت رسیده است، گفت: شهرستان خمینی شهر نیاز به یک نقشه راه دارد تا بتوان در مورد مسائل و مشکلات شهرستان برنامه ریزی کرد و این کار برای اولین بار در کشور با تلاش تیم‌ منتخب توسط فرماندار صورت پذیرفت وآن تهیه اطلس جغرافیایی بر اساس ضرورت و نیازهای هر محله در شهرستان است.

وی افزود: در اطلس جغرافیایی که هم تعداد جمعیت محله ها مشخص گردیده و نیازهای محلات و کمبودهای مردم منطقه ترسیم گردید ضرورت خیرین مدرسه ساز را در این برهه احساس کردیم.

مسلم زاده ضمن تقدیر از خدمات شایسته خیرین در تمامی زمینه ها ادامه داد: تشکیل بنیاد  خیرین مدرسه ساز از اساسی ترین کارها در آموزش پرورش است و قطعا وظیفه ما مسئولان است که امنیت و بهبود کیفیت مکانهای تحصیلی را برای فرزندان شهرمان انجام دهیم وطی یک برنامه ریزی و هدف مشخص در بهسازی مدارس طی زمان معین به رویکرد خوبی دست پیدا خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در پایان از خیرین درخواست کرد بدون در نظر گرفتن جناح چپ وراست و اصولگرا و اصلاح طلب آستین همت بالا زده و مجمع خیرین مدرسه ساز ثبت رسمی شود و هر چه زودتر فعالیت خود را در این زمینه شروع کند  و بازسازی مدارس فرسوده و ساخت مدارس جدید در شهرستان را آغاز کنند.