موج

شهردار اردبیل:

شهردار اردبیل از پخش زنده مسابقات والیبال از طریق ویدئو وال در چهارنقطه از شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید لطف اللهیان گفت : با هدف تماشای دسته جمعی و ارتقا نشاط اجتماعی،مسابقات والیبال  در  پیاده راه اسفریس، خیابان معلم، ورودی شورابیل و پارک جیرال  زنده پخش خواهد شد.

وی همچنین به نصب المان ویژه والیبال در ورودی شهر توسط شهرداری اردبیل اشاره کرد و افزود: فضاسازیهای شهری برای میزبانی از لیگ ملتهای والیبال انجام شده است.

شهردار اردبیل تصریح کرد: بمنظور میزبانی شایسته و مناسب از این رویداد ورزشی،  شهرداری اردبیل درکنار نهادهای مربوطه است تا اردبیل همچون سال های گذشته سربلند از این مسابقات دربیاید.

لطف اللهیان از آمادگی کامل شهربرای میزبانی از این مسابقات خبر داد وگفت: سازه های تبلیغات محیطی، بیلبوردها و استندها به منظور اطلاع رسانی در اختیار اداره ورزش و جوانان استان قرار گرفته است و تمام استندهای شهر پوسترهای این مسابقات جهانی را تبلیغ میکنند.

وی گفت: زیباسازی، گلکاری و رنگ آمیزی  فضا و چهره شهر توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اردبیل نیز انجام شده و بدین منظور بیش از ۲۰ هزار بوته گل طبیعی  کاشته خواهد شد.

شهردار اردبیل ادامه داد: توسعه و رونق گردشگری همسو با ارایه بهتر خدمات شهری بوده و شهرداری اردبیل برخود وظیفه میداند تمهیدات و اقدامات لازم برای برگزاری این رویداد ورزشی را به درستی انجام دهد.

وی با بیان اینکه مسابقات و رویدادهای ورزشی برپویایی و نشاط جوانان تاثیر دارد افزود: همواره شهرداری اردبیل آمادگی خود را برای برگزاری تمامی رویدادهای ورزشی اعلام میدارد و اتوبوسها و تلویزیون های شهری نیز در سطح شهر در حال پخش تیزر این مسابقات هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها