فرمانده انتظامی نهاوند از دستگیری 20 سارق کابل های مخابراتی در نهاوند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ شااحمد ساکی، فرمانده انتظامی نهاوند در جلسه تجلیل از پرسنل انتظامی نهاوند به جهت کاهش سرقت ها و همینطور دستگیری سارقان کابل‌های مخابراتی، با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون انواع سرقت‌ها در شهرستان نهاوند کاهش‌یافته است، گفت: در اردیبهشت‌ماه سال جاری با توجه به اقدامات پلیسی شاهد کاهش ۱۰ درصدی سرقت در شهرستان نهاوند بودیم.

فرمانده انتظامی نهاوند با اشاره به افزایش ۸۵ درصدی کشف اموال مسروقه و افزایش ۲۵ درصدی دستگیری سارقان در شهرستان نهاوند گفت: از ابتدای سال جاری تنها در حوزه سرقت کابل‌های مخابراتی ۲۰ نفر سارق دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

وی بابیان اینکه با هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان نهاوند ۱۰۰ درصد کابل‌های مخابراتی سرقت شده کشف‌شده‌است، گفت: در حال حاضر به‌صورت شبانه‌روزی بیش از ۳۰ گشت انتظامی تخصصی به‌صورت محسوس و نامحسوس در حوزه استحفاظی شهرستان نهاوند در بحث پیشگیری از جرایم و سرقت‌ها فعال هستند.

ساکی با تأکید بر اینکه شهرستان نهاوند در بحث وقوع جرایم نسبت به سال گذشته شاهد کاهش جرم است، گفت: خوشبختانه در بحث تأمین امنیت سراب‌های شهرستان نهاوند با توجه به فرارسیدن تابستان هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: پلیس همواره با به‌کارگیری نیروهای تخصصی و مجرب در همه زمینه‌ها برابر شرح وظایف ورود پیدا می‌کند و اجازه نمی دهد مخلان نظم و امنیت موجب رنج و آزار شهروندان شوند.

فرمانده انتظامی نهاوند با اشاره به ورود جدی پلیس با توجه به استمداد شهرداری در بحث سد معبر، گفت: موضوع رفع سد معبر با تمام قوا در حال اجرا است و پلیس در این خصوص با هیچ فردی مماشات نخواهد کرد.

وی در پایان از پلمب ۹ نمایشگاه خریدوفروش خودرو در نهاوند خبر داد و گفت: مردم از پارک کردن خودرو توسط نمایشگاه داران در معابر عمومی و پیاده راه‌ها شکایت داشتند و پلیس در این راستا ضمن دادن تذکر در صورت مشاهده خودروها را با هماهنگی پلیس راهور و دستور مقام قضائی توقیف و به پارکینگ خواهد فرستاد.

فرمانده انتظامی نهاوند در جلسه تجلیل از پرسنل انتظامی نهاوند به جهت کاهش سرقت ها و همینطور دستگیری سارقان کابل‌های مخابراتی، با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون انواع سرقت‌ها در شهرستان نهاوند کاهش‌یافته است، گفت: در اردیبهشت‌ماه سال جاری با توجه به اقدامات پلیسی شاهد کاهش ۱۰ درصدی سرقت در شهرستان نهاوند بودیم.