فرمانده پلیس راه مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 22 خرداد تا شنبه 25 خرداد در جاده های مازندران اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت:این محدودیت ها در محورهای کرج – چالوس ، هراز  و سوادکوه اجرا می شود.

وی ادامه داد : تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 22 خرداد تا ساعت 6 روز شنبه 25 خرداد از محورهای کرج – چالوس ، هراز ، سوادکوه و بالعکس ممنوع می باشد اما تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

قدمی تصریح کرد : در محور کندوان  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه 24 خرداد  تا ساعت2 بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه24 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 25 خرداد  از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

فرمانده پلیس راه مازندران بیان داشت:  در محور کندوان تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع بوده و در  محور هراز :نیز  تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.

وی در پایان گفت : تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 22 خرداد  و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه  23 و 24 خرداد از محور هراز ممنوع است.