وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در راس هیاتی تا ساعاتی دیگر وارد سنندج خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فردین سعیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران رسانه کردستان اظهار داشت: محمدجواد آذری جهرمی به منظور شرکت در جلسه شورای اداری و رونمایی از طرح‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان به این استان سفر می‌کند.

وی افزود: آذر جهرمی در بدو ورود با حضور در مزار شهدای سنندج و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، از شرکت دانش بنیان کهربا گستر فناوری واقعیت افزوده و تولید پرینترهای سه بعدی، نهادهای توسعه کسب و کارهای حوزه فاوا در پارک علم و فناوری استان نیز بازدید می‌کند.

سعیدی اضافه کرد: همچنین بعد از بازدید از مجتمع ICT استان کردستان در نشستی با جوانان و مدیران استارت آپ های حوزه فاوا و حضور در صدا و سیما به تشریع فعالیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای این استان می‌پردازد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز چهارشنبه 22 خرداد به این استان سفر می کند.

آذری جهرمی پنجم خرداد در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی با انتشار عکسی از نقشه ایران و توضیحی در خصوص توسعه فعالیت‌های وزارت متبوع خود و شبکه ملی اطلاعات در پاسخ به انتقاد برخی کاربران کردستانی فضای مجازی نوشت، «اولین سفر کاری بعد از ماه رمضان را به کردستان خواهم داشت تا به بهترین شکل به مردم شریف این استان خدمت کنیم. باعث شرمندگی بنده است که تاکنون به خوبی به مردم کردستان خدمت نکرده‌ام البته برنامه توسعه ارتباطات کردستان را 6 ماهه انجام خواهیم داد».

اکنون وی به وعده سفر خود بعد از ماه مبارک رمضان به کردستان عمل کرده و این خوش قولی نویدی در توسعه زیرساخت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات این استان است.