مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی گفت: شهدا و ایثارگران سرمایه و پشتوانه این ملت و نظام هستند و ترس اصلی دشمنان قسم خورده ایران از همین روحیه شهادت طلبی مردم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار نصرالله فتحیان پیش از ظهر امروز سه شنبه در اجلاسیه شهدای جامعه پزشکی کردستان اظهار داشت:امروز نیز دشمن از راه جنگ اقتصادی وارد شده و بدنبال جداسازی نظام و ملت است و برای رسیدن به این هدف خود از هیچ جنایتی فروگذار نیست.

وی اظهار داشت: سرمایه انسانی بزرگترین نقطه قوت کشور در همه ابعاد است و دشمن می‌خواهد با فاصله بین این مردم و نظام، به جمهوری اسلامی ضربه بزند.

مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور بهداری رزمی اضافه کرد: با بیان اینکه مردم کردستان از جمله مردمانی هستند که از سال 58 تا امروز مشکلات و گرفتاری‌های زیادی را تحمل کردند، گفت: دشمن از همان زمان بدنبال جدا کردن این مردم از نظام بود و بارها آنان را مورد بمباران قرار داد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران فقط بدنبال استقلال و آزادی است و می‌خواهد مردم این سرزمین در هیچ زمینه‌ای به بیگانگان وابسته نباشند و تاکنون نیز بدون توجه به ترفندهای دشمنان بسیار موفق عمل کرده است.

سردار فتحیان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در شاخص سلامت سرآمد 10 کشور برتر دنیا است، اظهارداشت: جراحان پرافتخار کشور در دوران دفاع مقدس عمل هایی انجام دادند که امروز در دنیا برای همه جراحان حرف دارند.‌

وی افزود: امروز ایران اسلامی در شاخص‌های مختلف از جمله دفاعی و امنیتی نیز جزو برترین‌ها است و تمام پیشرفت‌ها در این 40 سال حاصل شده و دشمن مخالف همین نقاط قوت بوده و دست روی آن گذاشته است.

مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور بهداری رزمی یادآور شد: کشور ما در دروان دفاع مقدس روی پای خود ایستاد و تمام مشکلات و موانع را خود مردم رفع می‌کردند.

وی افزود: امروز تلاش‌ها نتیجه داده و امکانات در همه شاخص‌ها و عرصه‌ها فراهم است و ایران اسلامی در بسیاری از علوم پیشرفته جزو برترین‌ها در دنیا به شمار می‌رود و اینها شعار نیست و خود دشمنان بر این عقیده هستند.

سردار فتحیان با اشاره به اینکه کردستان در دوران دفاع مقدس 5400 شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است، گفت: همین شهدا و ایثارگران سرمایه و پشتوانه این ملت و نظام هستند و ترس اصلی دشمنان قسم خورده ایران از همین روحیه شهادت طلبی مردم است.

وی تاکید کرد: تا زمانی که این روحیه شهادت طلبی و فرهنگ ایثار و شهادت در میان ملت ایران وجود داشته باشد هیچکس نمی‌تواند کوچک‌ترین ضربه و لطمه‌ای به نظام جمهوری اسلامی وارد کند.

مشاورعالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور بهداری رزمی یکی دیگر از شاخص‌های بارز نظام را مدیریت داهیانه رهبری عظیم الشان اعلام کرد و گفت: ایران اسلامی از وجود رهبری شجاع، بصیر، عالم و اهل جهاد و شهادت بهره مند است، رهبری که تمام دنیا جدای از خباثت‌های دشمنان، به برتری ایشان ایمان دارند.

وی یادآور شد: امروز وجود رهبری مقتدر، روحیه شهادت طلبی حاکم بر ایران اسلامی، وجود بسیجیان مقتدر و فداکاری‌های ملت آمریکا را می‌ترساند و ترامپ را در تصمیم گیری هایش دچار اختلال می‌کند.