مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: در ماه رمضان امسال ۱۳ هزار و ۵۲ نیکوکار گران‌قدر اصفهانی به جمع حامیان ایتام و فرزندان نیازمند پیوستند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور بابیان اینکه طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین برای ایجاد بستر حمایت مؤثر و منظم نیکوکاران از این فرزندان راه‌اندازی شده است، گفت: استقبال مردم نیکوکار و یتیم‌نواز اصفهان در همه سال‌های گذشته از این طرح‌ها بسیار قابل‌توجه بوده است و در ماه رمضان امسال نیز ۱۳ هزار و ۵۲ نیکوکار گران‌قدر اصفهانی به جمع حامیان این فرزندان نیازمند پیوستند.

وی افزود: ۱۱ هزار و ۷۰۴ تن از این حامیان گران‌قدر توسط پایگاه‌ها و دفاتر این نهاد و ۱۳۴۸ حامی نیز با همکاری مراکز نیکوکاری در سراسر استان جذب‌شده‌اند.

متین پور همچنین گفت: این تعداد نیکوکار جذب‌شده حمایت از ۵۵۰۲ یتیم و ۹۱۴۲ فرزند نیازمند غیر یتیم را بر عهده گرفتند.

وی امکان قبول حمایت از فرزندان، برای عموم مردم خیر استان را در همه طول سال فراهم دانست و گفت: واحد اکرام ایتام و فرزندان محسنین در همه دفاتر کمیته امداد در سراسر استان مستقر و آماده پذیرش نیکوکاران عزیز اصفهانی است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان مراجعه به پایگاه اینترنتی mohsenin.ir را از دیگر راه‌های در دسترس و آسان برای پذیرش حمایت ایتام و فرزندان محسنین عنوان کرد و گفت: شرح مختصری از وضعیت، کمبودها و تنگناهای زندگی فرزندان تحت حمایت این نهاد در این پایگاه با رعایت همه جوانب مربوط به رازداری قرار گرفته است و نیکوکاران می‌توانند بر اساس نیت، توان مالی و همچنین با توجه به منطقه جغرافیای مدنظر خود حمایت از یک یا چند تن از این فرزندان را بر عهده بگیرند.