معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مازندران گفت: مازندران با داشتن سه بندر اقتصادی، سه فرودگاه بین المللی و اتصال به شبکه ریلی سراسری از لحاظ زیرساختی نیز آماده سرمایه گذاری داخلی و خارجی است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسن خیریان پور در مراسم فرصت های سرمایه گذاری مازندران اظهار داشت: اکنون 228 فرصت سرمایه گذاری در استان مازندران با ارزش 7 میلیارد دلار آماده ارایه به سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

وی ادامه داد: زمینه همکاری و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاری داخلی و خارجی اعم از ارایه زمین و تسهیلات مورد نیاز در این استان وجود دارد.

خیریان پور بیان داشت: نزدیکی به پایتخت و برخورداری از سه شبکه زمینی ارتباطی با تهران هم از دیگر مزیت های مازندران است که می تواند سرمایه گذاری در این استان را برای بخش خصوصی داخلی و خارجی سود آور کند.

معاون امور اقتصادی استاندار مازندران تاکید کرد : با  همدلی که در بین ادارات دولتی و غیر دولتی در مازندران است  تمام سرمایه گذاری خصوصی در این استان تضمین و مورد حمایت قرار می گیرند.

وی تاکید کرد : مازندران با تولید سالانه هفت میلیون تن محصولات کشاورزی و برخورداری از رتبه برتر در تولید ۱۴ محصول کشاورزی، جایگاه خوبی در این حوزه دارد که این یک ظرفیت برای سرمایه گذاری است.