بیژن رضایی گفت: ارتقای ۹ پله‌ای شاخص بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه با اجرایی شدن مصوبات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در سال جاری امکان‌پذیر است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مسئول دبیرخانه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه با اعلام خبر ارتقای 9 پله‌ای فضای کسب‌وکار کرمانشاه با اجرایی شدن مصوبات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی، ابراز داشت: شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی یکی از پرقدرت‌ترین شوراهای اقتصادی در بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه است.

وی اینکه یکی از مهم‌ترین اهداف این شورا بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: مشکلات فضای کسب‌وکار عمدتاً مشکلاتی خارج از حیطه و کنترل بخش خصوصی و واحدهای تولیدی است که بر شیوه فعالیت آن‌ها اثر می‌گذارد.

مسئول دبیرخانه شورای گفت‌وگوی کرمانشاه اضافه کرد: برخی از مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی کرمانشاه در بعد ملی نیز مطرح می‌شود و حتی اگر نیاز باشد برای رفع مشکلات و اصلاح قوانین و مقررات مصوباتی نیز از مجلس شورای اسلامی گرفته خواهد شد.

وی یکی از نقاط قوت شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی را الزام به اجرای مصوبات آن دانست و تصریح کرد: با توجه به عزم جدی که در استان هم از سوی دولت و هم از سوی بخش خصوصی برای برگزاری مستمر جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی وجود دارد، امسال شاهد اثرگذاری بیشتر این شورا در بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه باشیم.