سرپرست دبیری فدراسیون والیبال ایران گفت: سالن ۶ هزار نفری رضازاده اردبیل از سوی فدراسیون والیبال تایید نهایی را گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی فتاحی بعد از ظهر امروز در بازدید از سالن 6 هزار نفری رضازاده اردبیل افزود:  سالن 6 هزار نفری رضازاده اردبیل از سوی فدراسیون والیبال تایید نهایی را گرفت که در این زمینه اهمیت به امکانات و زیرساخت‌ها مورد کنکاش و بررسی قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که وضعیت سالن رضازاده از لحاظ تجهیزات رضایت بخش است بیان کرد: اردبیل با شرایط و وضعیت موجود آماده میزبانی هفته چهارم والیبال لیگ ملت‌های جهان 2019 است و در سال‌های گذشته با سابقه‌ای که در این زمینه داشته از بابت میزبانی اردبیل جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال ایران گفت: میزبانی اردبیل از این رقابت‌ها انتظار می‌رود به نحو احسن و در سطح بالایی باشد و رفع نواقص جزئی و مشخص نیز تا چند روز آینده به طور کامل محقق خواهد شد و سالن آماده برگزاری رقابت‌های تیم‌های شرکت کننده خواهد بود.

فتاحی تصریح کرد: بلیط فروشی این دوره از رقابت‌ها به صورت اینترنتی خواهد بود که چهار روز قبل از شروع مسابقات آغاز می‌شود که در این زمینه هماهنگی‌های لازم به عمل آمده و امیدواریم با میزبانی شایسته و حضور باشکوه تماشاگران تیم ملی ایران بار دیگر حریفان قدر خود را پشت سر بگذارد.

وی بیان کرد: خوشبختانه تاکنون تیم ملی ایران در مسابقات سطح مطلوبی دارد و در این زمینه نقش تماشاگران نیز بسیار حائز اهمیت بوده چرا که می‌توانند با روحیه بخشی به تیم ما این پیروزی را حتمی کنند و تیم‌های دیگر را پشت سر بگذارنند که این موضوع نیز برای ما حائز اهمیت است.