فرمانده انتظامی شهرستان همدان از احساس مسئولیت یک شهروند همدانی که به موقع در تماس با پلیس، باعث جلوگیری از سرقت یک منزل شد، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ "جمشید باقری"، فرمانده انتظامی شهرستان همدان در گفتگو با موج، ضمن اشاره به احساس مسئولیت شهروند و لو رفتن سارق منزل در تشریح این خبر گفت: در ساعت 7 صبح روز گذشته (19 خرداد) مردی 40 ساله در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از احتمال وقوع یک سرقت منزل در یکی از مناطق شهر همدان خبر داد که بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 12 مدرس به محل اعزام شدند.

وی افزود: این مرد در اظهارات خود به ماموران گفت، من در حال عبور از کوچه بودم که یک مرد جوان را دیدم از دیوار بالا رفت و وارد یکی از منازل شد.

سرهنگ باقری بیان کرد: ماموران با بکارگیری شگردهای پلیسی سارق را دستگیر و مشخص شد صاحب منزل مورد اشاره در مسافرت به سر می برد و سارق با جمع کردن کلیه وسایل با ارزش منزل قصد سرقت و انتقال آن ها را داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده برای بررسی بیشتر به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی منتقل شد، از شهروندان خواست تا حد امکان نسبت به تجهیز منازل خود به وسایل ضد سرقت اقدام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان ضمن اشاره به احساس مسئولیت شهروند و لو رفتن سارق منزل در تشریح این خبر گفت: در ساعت 7 صبح روز گذشته (19 خرداد) مردی 40 ساله در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از احتمال وقوع یک سرقت منزل در یکی از مناطق شهر همدان خبر داد که بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 12 مدرس به محل اعزام شدند.