فرمانده انتظامی شهرستان همدان از متلاشی شدن باند 3 نفره سرقت موتورسیکلت و دستگیری اعضای آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ جمشید باقری، فرمانده انتظامی شهرستان همدان ، در گفت و گو با موج، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در یکی از مناطق شهر همدان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 16 شهرک شهید مدنی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی و بررسی دوربین های مدار بسته مسیرهای منتهی به محل سرقت ها، تصویر یکی از سارقان به دست آمد و نامبرده پس از شناسایی در مخفیگاهش بازداشت شد.

سرهنگ باقری بیان کرد: در بازرسی از منزل این متهم، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و مقداری مواد مخدر شیشه و هروئین و آلات و ادوات استعمال کشف و متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی های فنی و تخصصی به جرم خود با همدستی 2 نفر دیگر که یکی از آن ها مالخر بوده اعتراف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با راهنمایی متهم، 2 همدست او شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر و از آنان یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، 2 دستگاه موتورسیکلت اوراق شده، یک دستگاه انجین موتورسیکلت، تعداد زیادی قطعات اوراق شده موتورسیکلت، 2 دستگاه سنگ فرز، یک عدد موتور کولر، تعدادی پیک نیک، حدود 400 متر کابل و سیم برق و مخابرات در اندازه های مختلف، اره برقی، یک دستگاه دوچرخه،  ابزار آلات و آچار در انواع و اقسام مختلف، قیچی بزرگ مخصوص قفل بری و سرقت سیم برق، 2حلقه رینگ و لاستیک، 2 دستگاه کف کش و 3 عدد قمه و قداره کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان گفت: متهمان با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و با قرار بازداشت روانه زندان شدند و مالکان اموال مسروقه نیز در حال شناسایی و تحویل اموال می باشند.