رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی ایران با الگو قرار دادن حرکت سیدالشهدا (ع) توانست به پیروزی برسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار سرتیب پاسدار غلامحسین غیب پرور روز دوشنبه در اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج اظهار داشت: تازمانی که این مسیر را ادامه دهیم و نهضت حسینی هدف ما باشد، این انقلاب زنده است و دشمن نمی تواند کاری انجام دهد.

سردار غیب پرور ادامه داد: در برابر انقلاب اسلامی دشمنان جرات اقدام ندارند چرا که انقلاب قدرتمند است و از کرانه‌های مدیترانه تا سرزمین‌های دور در شرق آسیا را درنوردیده است.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی آمد تا به همه تاریکی ها نه بگوید به همین خاطر از همان ابتدا دشمنان در مقابل آن ایستادند و تا امروز هر کاری از دست آنها بر می آمد برای توقف نظام اسلامی انجام دادند.

سردار غیب پرور با بیان اینکه انقلاب اسلامی آمد تا بشر امروز را از حقارت در بیاورد، افزود: این انقلاب به عامه مسلمین جهان عزت دوباره و به هر آزادیخواه در جهان روحیه مجدد بخشید.

وی با با بیان اراده و عزم راسخ شهیدان در دفاع از این مرز و بوم،  اظهار داشت: ی«شهیده ناهید فاتحی‌کرجو» یک دختر 17 ساله کردستانی بود که  9 ماه شکنجه و آزار و اذیت می‌شود اما از آرمان خود عقب‌نشینی نمی‌کند.

وی افزود: چه خمیر مایه دینی در وجود او و سایر شهیدان است که پای دین خدا می‌ایستند تا آنجا که همه رنج‌ها و آلام را می‌پذیرند.

وی با بیان اینکه ما قدر شهیدان را نمی دانیم بلکه فقط خدا و بندگان خاص خدا، قدر آنها را می دانند، اضافه کرد: رفیع مرتبه بودن شهدا به این دلیل است که هر چه داشتند در پای خدا گذاشتند و به ما درس آزادگی و ایستادگی دادند پس نیاز به قرائت فاتحه ا ندارند بلکه ما نیاز به آنها داریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز اگر ما برای گرامیداشت شهدای سنندج قهرمان گرد هم آمده‌ایم به این علت است که از مکتب شهیدان ایستادگی و مقاومت را  بیاموزیم.

اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج از سلسله برنامه‌های کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان است که امروز با حضور مسؤولان کشوری و استانی و شهرستانی در مجتمع امام خمینی سنندج برگزار شد.