معاون استاندار مازندران گفت: هجدهمین اجلاس شورای بین المللی همکاری های تجاری اتاق های بازرگانی منطقه خزر(icbc ) از صبح امروز در بابلسر آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسن خیریان پور اظهار داشت: در این اجلاس  مسائل مربوط به گسترش همکاری در حوزه های کشاورزی ، صنعت ، توریسم و سازماندهی حمل و نقل بین المللی بحث و تبادل نظر می شود.

وی ادامه داد: در این اجلاس روسای اتاق های بازرگانی روسیه ،جمهوری آذربایجان ، قزاقستان ، ازبکستان ، عراق و گروه تجاری اسپانیا حضور دارند.

معاون اقتصادی استاندار مازندران تصریح کرد: در این همایش ، مسائل مربوط به گسترش همکاری در حوزه های کشاورزی ، صنعت ، توریسم و سازماندهی حمل و نقل بین المللی بحث و تبادل نظر می شود.

وی تاکید کرد: در حاشیه برگزاری این اجلاس ، نشست های تخصصی کارشناسان هم برگزار می شود و شرکت کنندگان درباره موضوعات مربوطه به تبادل نظر می پردازند.

خیریان پور اذعان داشت: نخستین نمایشگاه توانمندی های صادراتی استان مازندران هم عصر امروز در مرکز نمایشگاهی عرش پویا ساری واقع در کیلومتر 18 جاده خزر آباد گشایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه 123 غرفه در این نمایشگاه، برای معرفی توانمندی‌های این استان در حوزه صنعت و معدن، گردشگری و کشاورزی به همراه برنامه فرهنگی ساماندهی شده است بیان داشت: همایش بین المللی معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری مازندران هم، صبح فردا سه شنبه 21 خرداد در مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار خواهد شد.

معاون اقتصادی استاندار مازندران در پایان گفت: در این همایش، تعدادی از وزرا و روسای سازمانهای مرکزی، سفرا و رایزنهای اقتصادی، روسای اتاقهای بازرگانی منطقه خزر، تعدادی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران برتر 31 استان کشور حضور خواهند داشت.