مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: تعامل با شرکت های فنی مهندسی و توسعه فعالیت های صنعتی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، منصور یزدی زاده در مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت مهندسی و پویش ساخت آهن اصفهان بیان داشت: شرکت مهندسی و پویش ساخت به عنوان شرکتی توانمند با پشتوانه نیروی انسانی ذوب آهن که در کشور همه به آن واقف هستند و کارگاه های ساخت و تولید ذوب آهن که زبانزد مجموعه های صنعتی است در حال فعالیت می باشد. این شرکت نیاز است تعامل با شرکت های فنی مهندسی در سطح کشور و توسعه فعالیت های صنعتی را به شیوه های مختلف در بازار رقابتی امروز در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان و برند معتبر آن مزیتی است که شرکت های مختلف زیر مجموعه و به ویژه شرکت مهندسی و پویش ساخت باید حداکثر بهره مندی را از آن داشته باشند و با تعریف استراتژیهای مدون زمینه توسعه فعالیت های فنی مهندسی را فراهم نمایند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت ابتدا تحت عنوان شرکت پویش خدمات با هدف انجام فعالیت های خدماتی ذوب آهن تاسیس شد. با توجه به ماموریت این شرکت جهت ارائه فعالیت های فنی ، مهندسی ، ساخت و اجرا این مهم در سال گذشته مورد توجه خاص قرار گرفت و با حضور مهندس یزدی زاده به عنوان مدیرعامل ذوب آهن اصفهان این رویکرد بطور ویژه مورد توجه قرار گرفت و هم اکنون با رهنمودهای ایشان و بهره گیری از دانش فنی نیروهای انسانی درون سازمانی و همدلی و هم افزایی این سرمایه های ارزشمند، شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان پروژه های بسیاری را در کارخانه تکمیل نموده و تحویل داده است.

امیر ایرانپور همچنین برخی از مهمترین پروژه های این شرکت که تحویل بهره بردار شده است را چنین برشمرد: ساخت ارابه و سرند و تغذیه کننده کوره بلندشماره یک ذوب آهن، یک ست تابلو ریتال مربوط به کوره بلند شماره یک ذوب آهن ، ساخت اسکلت فلزی پای پرک های داکت دود پروژهPCI، درب وپنجره های فولادی این پروژه و ساخت و نصب کانال های تهویه هوای کارگاه ذغال آن، بخش عمده ای از ساخت دو مجموعه تجهیزات فلزی سیستم نوار نقاله مربوط به کوره بلند شماره یک ذوب آهن، شات کریت دیواره سرد کننده ایستگاه هفت ریخته گری و دیواره سرباره کنورتور فولادسازی ، تخریب و نسوز چینی و سایر عملیات کوره پیش گرم نورد 300  و تحویل 2 عدد پاتیل سرباره کنورتور.