مدیر فرهنگی حوزه های علمیه زنان کشور اظهار داشت: زنان شهیده در کنار مردان انقلاب اسلامی ایران احیاگر جریان اسلام ناب محمدی (ص) هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، معصومه ظهیری پیش از ظهر امروز یکشنبه در مراسم اجلاسیه شهدای زن استان کردستان اظهار داشت: امروز زنان در بخش های مهم علمی کشور حضور فعال و موثر دارند که این مساله از ثمرات انقلاب اسلامی و خون زنان شهیده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن در زمان حاضر فرهنگ و افکار نسل جوان را مورد هجمه های خود قرار داده است، افزود: زنان به عنوان مادر و پشتیبان همیشگی انقلاب باید در این راستا هوشیارانه وارد میدان شوند و دلیرانه مقابل این توطئه ها ایستادگی کنند.

ظهیری مهمترین دلیل برگزاری این اجلاسیه ها را یادآوری میراث شهادت برای نسل های جوان اعلام کرد و یادآور شد: زنان شهیده در کنار مردان انقلاب اسلامی ایران احیاگر جریان اسلام ناب محمدی (ص) هستند.

مدیر فرهنگی حوزه های علمیه زنان کشور با بیان اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی رنگ باختن قومیت ها و یکپارچه شدن همه برای رسیدن به یک هدف بود، اضافه کرد: در هر شرایطی ملت ایران یک دست و همصدا گوش به فرمان ندای رهبری هستند و این راه پیروزی همیشگی ایران اسلامی بر دشمنان است.

وی با بیان اینکه دشمن سال هاست برای جدایی و تفرقه میان امت اسلام در حال برنامه ریزی و توطئه است، گفت: امام راحل با بنیاد نهادن روز قدس همه این دسیسه ها و توطئه ها را خنثی کرد.

مدیر فرهنگی حوزه های علمیه زنان کشور گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و باز شدن فضا برای حضور زنان در زمینه های علمی، تعداد اعضای هیات های علمی حوزه های علمیه بانوان کشور 27 برابر افزایش یافته است.