معاون امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: مازندران، از فردا میزبان سه رویداد مهم بین المللی و اقتصادی در سطح منطقه است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسن خیریان پور اظهار داشت: هجدهمین اجلاس شورای بین المللی همکاری های تجاری اتاق های بازرگانی منطقه خزر(icbc ) فردا در بابلسر برگزار می شود.

وی ادامه داد: در حاشیه برگزاری این اجلاس، نشست های تخصصی کارشناسان هم برگزار می شود و شرکت کنندگان درباره موضوعات مربوط  تبادل نظر می کنند .

خیریان پور بیان داشت : نخستین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی استان مازندران هم عصر فردا دوشنبه در مرکز نمایشگاهی عرش پویا ساری واقع در کیلومتر 18 جاده خزر آباد گشایش می یابد .

وی تاکید کرد : 123غرفه در این نمایشگاه، برای معرفی توانمندی‌های این استان در حوزه صنعت و معدن، گردشگری و کشاورزی به همراه برنامه فرهنگی ساماندهی شده است.

معاون امور اقتصادی استاندار مازندران تصریح کرد: همایش بین المللی معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری مازندران هم، صبح روز سه شنبه 21 خرداد در مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار می شود .

وی بیان داشت : در این همایش، تعدادی از وزرا و روسای سازمانهای مرکزی، سفرا و رایزنهای اقتصادی، روسای اتاقهای بازرگانی منطقه خزر، تعدادی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران برتر 31 استان کشور حضور خواهند داشت.

گفتنی است سفیران 15 کشور خارجی مقیم تهران و همچنین تعدادی از کاردار ها و رایزن های کشورهای خارجی برای شرکت در این رویدادها ، اعلام آمادگی کرده اند.