رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرضا گفت: ۲۱ خانوار تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان از شرکت های خدمات رسان انشعاب رایگان دریافت کردند.

عبدالرزاق میرزایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اظهار داشت: کمیته امداد با هم افزایی با سایر اداره ها و نهادها، زمینه بهره مند شدن مددجویان زیر پوشش این نهاد از خدمات رایگان رفاهی و درمانی را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: مددجویان متقاضی دریافت انشعابات قانونی آب، برق و گاز می توانند با مراجعه به کمیته امداد و دریافت معرفی نامه، به ادارات مرتبط مراجعه کنند و از این انشعابات رایگان بهره مند شوند.

میرزایی اظهار داشت: مددجویان زیر پوشش کمیته امداد علاوه بر استفاده رایگان از انشعاب آب، برق و گاز در زمینه صدور پروانه ساخت و عوارض شهرداری مشمول تخفیف ویژه هستند.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرضا اظهار داشت: پارسال نیز۷ مورد انشعاب برق ۴مورد انشعاب آب۲ مورد انشعاب گاز، ۵ مورد انشعاب فاضلاب و ۳ خانوار معرفی به شهرداری جهت پروانه ساختمانی باارزش ریالی حدود بالغ بر۳۶۰میلیون ریال انجام شده و از خدمات رایگان شهری و روستایی این نهاد استفاده کرده اند.

میرزایی یادآور شد: واگذاری انشعابات به مددجویان در تبصره های قانون بودجه سال ۹۸ تصویب شده و در سال جاری نیز این طرح ادامه دارد.

به گزارش موج، سه هزار و 90 خانوار شهرضایی با 5هزار و760 نفر زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند که از این تعداد  ۱۵۸۷ خانواردارای سرپرست زن، ۲۰۱ نفر فرزندان ایتام، ۴۰۲ نفر فرزندان محسنین، ۲۰۰ نفر بیمار خاص و صعب العلاج و ۴۶۵ نفر دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند هستند.