مدیرکل کمیته امداد اصفهان از افزایش 50 درصدی جمع آوری فطریه نسبت به سال گذشته در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پورگفت: میزان فطریه جمع‌آوری‌شده توسط کمیته امداد در عید فطر امسال ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است.

وی تأکید کرد: شبکه منسجم و شفاف جذب مشارکت و باز توزیع کمک‌های جمع‌آوری‌شده همراه با سرعت، دقت و امانت‌داری کمیته امداد از مهم‌ترین دلایل اعتماد بالای مردم نیکوکار استان اصفهان به این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: همه فطریه ای که توسط این نهاد در سراسر استان جمع‌آوری شد به دست خانوارهای نیازمند اصفهانی رسید.

متین پور بابیان اینکه امکان پرداخت فطریه برای آن دسته از همشهریانی که تاکنون موفق به ادای این فریضه نشده‌اند، کماکان وجود دارد، گفت: مبالغی که در روز عید سعید فطر و روزهای پس‌ازآن تا به امروز در صندوق‌های مستقر در بیش از ۱۵۲۷ پایگاه این نهاد در سراسر استان ریخته شده به‌طور کامل به دست نیازمندان و مددجویان تحت حمایت رسیده است.

متین پور میزان فطریه و کفاره جمع‌آوری‌شده توسط پایگاه‌های این نهاد در سراسر استان را بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به ادامه داشتن جمع‌آوری و توزیع زکات و کفارات این رقم افزایش خواهد یافت.

وی میزان فطریه جمع‌آوری‌شده توسط این نهاد در عید فطر امسال را ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته اعلام کرد و تأکید کرد: شبکه منسجم و شفاف جذب مشارکت و باز توزیع کمک‌های جمع‌آوری‌شده همراه با سرعت، دقت و امانت‌داری کمیته امداد از مهم‌ترین دلایل اعتماد بالای مردم نیکوکار استان اصفهان به این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بهترین راه پرداخت فطریه برای کسانی که به هر دلیلی تاکنون موفق به این کار نشده‌اند را استفاده از سامانه‌های غیرحضوری این نهاد عنوان کرد و گفت: همشهریان عزیز می‌توانند با شماره‌گیری کد پرداخت #۱*۸۸۷۷* از تلفن همراه خود و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir این فریضه الهی را بجا آورند.