معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: هیچ مقامی از اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل به منظور شرکت در انتخابات استعفا نداده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، هاشم نهامین امروز در جمع خبرنگاران با توجه به حاشیه های اخیر در فضای مجازی درباره استعفای معاون گردشگری گفت:هیچ مقامی از اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل به منظور شرکت در انتخابات استعفا نداده است

وی گفت: شرکت در انتخابات و انجام فعالیت های سیاسی حق شهروندی تک تک مردم می باشد و در این راستا حضور افراد و اشخاص تاثیرگذار نیز می تواند در افزایش مشارکت مردم در انتخابات کمک شایانی کند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: با توجه به حضور گسترده مسافران تابستانی در ایام تعطیلات عید فطر تمرکز اداره کل میراث فرهنگی و معاونین این مجموعه بیشتر بر روی ارایه خدمات بهتر به گردشگران است.

نهامین تاکید کرد: میزبانی شایسته از مسافران تابستانی مهم ترین وظیفه اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در این روزها می باشد که امیدواریم به مانند گذشته این وظیفه را به نحو احسن انجام دهیم.